پایه چراغ راهنمایی و ترافیکی

پایه چراغ راهنمایی و یا پایه های ترافیکی شامل پایه های علائم هشدار دهنده و چراغ های راهنمائی و رانندگی و تابلو های مسیر یابی می باشد که بر اساس استاندارد های موجود ارائه می گردد.و به نوعی زیر مجموعه ای از دکل های منوپل می باشد .

این پایه ها به همراه بازوهای بلند کمک می نمایند تا نصب نشان و علائم راهنمایی و رانندگی به کار گیری دوربین های مدار بسته برای تردد ایمن به سهولت انجام پذیرد. دکل چراغ هشت وجهی 4*6 متر از خانواده محصولات تجهیزات ترافیکی محسوب می گردند که از اصلی ترین نیازهای تمامی شریان های اصلی و فرعی پر تردد هر شهر و منطقه ای بشمار می آید تا امنیت تقاطع ها حفظ گردد و میزان تصادفات و آسیب ها به حداقل رسد.

چراغ راهنمایی و رانندگی

چراغ راهنمایی و رانندگی

پایه چراغ راهنمایی ترافیکی یکی از محصولات ترافیکی خیابانی است که دارای کاربرد بالا و مخاطب زیادی می باشد . ارتفاع این پایه بین 3 الی 6 متر بوده و جهت پوشش بدنه این محصول را می توان از گالوانیزه گرم و رنگ های هوا خشک ( اپوکسی ) استفاده کرد . این پایه ها را می توان به صورت لوله ای و چند وجهی تولید کرد .

این پایه ها قابلیت نصب انواع مختلف چراغ های ترافیکی و علائم راهنمایی و رانندگی را دارا بوده و می توان از باطری ها سولار ( خورشیدی ) نیز بر روی آنها بهره برد . نوع و ضخامت لوله یا ورق به کار رفته در این محصول بستگی به میزان ارتفاع سازه درخواستی دارد .

پایه چراغ خیابانی از نوع چراغ ترافیکی بوده و برای اماکنی که تردد ماشین ها وجود دارد ، مناسب می باشد . برای نصب این پایه ها می توان از فونداسیون آماده و ریختگی استفاده کرد .

برای اطلاعات بیشتر شما میتوانید با کارشناسان شرکت آژند رهساز تماس حاصل نمایید و از نظر تخصصی هرگونه سوالی را مطرح نمایید.