چراغ دفنی

چراغ ال ای دی دفنی با پرتاب نور بسیار بالا، برای نورپردازی ساختمان و درختها و فضای سبز و انواع المانهای شهری می باشد. این چراغ ها امکان تغییر رنگ دارند.جلوه بسیار زیبایی به فضای محل نورپردازی میدهد و مخصوصا در جشنها و اعیاد کاربردهای زیادی دارد. این چراغها به لحاظ کیفیت ساخت بسیار بالا و خنک کننده ( هیت سنک ) دای کست دارای عمر بسیار طولانی و زیبایی منحصر بفرد هستند.

چراغ های ضد آب زمینی، زیبایی باغ ها ، حیاط ها و محیط اطراف را به زیبایی نشان می دهد و آنها ابزاری مفید برای برجسته سازی هر منظره هستند. فوق العاده مقرون به صرفه است.

چراغ دفنی

چراغ دفنی چیست؟

غالباً از چراغهای داخل زمین برای روشنایی مسیرها ، پیاده روها و باغها استفاده می شود و مزایای بسیاری در مورد وسایل بالای زمین دارد. برای مثال ، آنها بهتر با منظره در هم می آمیزند ، زیرا چراغها در زمین دفن می شوند و با حیاط یا گل سرخ می نشینند. بنابراین، آنها راحت تر می توانند در اطراف کار کنند، و احتمال خطر شبانه روزی نیز کمتر می شود. علاوه بر این، چراغهای LED زیرزمینی بسیار کارآمدتر از لامپ های سنتی هستند و گرمای کمتری را منتشر می کنند ، که به کاهش خطرات احتمالی آتش سوزی و هزینه های کلی انرژی کمک می کند.

بنابراین چند نوع چراغ ضد آب LED زیرزمینی موجود است؟ چگونه نیرو می گیرند؟ و چگونه می توان در مناظر نصب کرد؟ در این قسمت به شرح آن می پردازیم:

انواع چراغ دفنی

چراغ دفنی LED از چند طریق گروه بندی می شوند: توسط منبع تغذیه ، وات و عملکرد. منبع تغذیه بزرگترین تفاوت در چراغهای LED است. در یک طرف چراغ های LED خورشیدی قرار دارند . اینها مانند چراغ های داخلی در زمین نصب شده اند ، اما بزرگترین تفاوت این است که آنها نیازی به سیم کشی به منبع تغذیه ندارند. از طرف دیگر ، چراغ های LED ولتاژ با ولتاژ کم ولتاژ ، به سیم کشی برق نیاز دارند. یکی از مزایای چراغ های سیمی این است که می توان آنها را از طریق سوئیچ خاموش و روشن کرد.

در مرحله دوم ، چراغ های چشم انداز LED در داخل زمین نیز می توانند با توجه به اندازه ، یا وات دسته بندی شوند. لامپ های بزرگتر دارای چراغ های مینی LED بیشتری هستند و بنابراین روشن تر هستند. با این حال ، اندازه در مورد لامپ های LED کمتر اهمیت دارد ، زیرا در کل ، آنها از لامپ های سنتی روشن تر هستند. به همین دلیل آنها برای نورپردازی چشم انداز عالی هستند؛ از چراغ های کوچکتر می توان برای دستیابی به نتایج مشابه با یک لامپ سنتی بزرگتر استفاده کرد.

سرانجام ، باید عملکرد چراغ ها را نیز در نظر بگیرید. به عنوان مثال برخی از لامپهای خورشیدی خاموش و به طور خودکار خاموش می شوند. این برای صاحبان خانه مفید است زیرا نیاز به نگهداری کمتری دارند. سایر لوازم خورشیدی اما باید به صورت دستی خاموش و روشن شوند. در مورد چراغ های سیمی ، گزینه ها اغلب متنوع تر هستند. یک برق ممکن است بتواند تایمرها ، دیمرها و سوئیچ ها را روشن یا خاموش کند که انعطاف پذیری بیشتری را در گزینه های روشنایی شما ایجاد می کند.

برای اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت دکل دوربین، برج نوری و دیگر تاسیسات شهری شما می توانید با کارشناسان شرکت آژند رهساز تماس حاصل نمایید و از نظر تخصصی هرگونه سوالی را مطرح نمایید.

چراغ دفنی-1
چراغ دفنی-2