در اجرای دکل‌ و انواع دکل‌ها می‌بایست مواردی رعایت گردد. معمولاً طراحی انواع دکل‌ها با استفاده از نرم‌افزارهای مهندسی در خارج از محدوده صورت می‌گیرد. قطعات مربوط به این فرایند به‌ صورت پیش‌ساخته تولید می‌شوند. مونتاژ دکل در محل اجرا عملیات صورت می‌گیرد. طراحی فونداسیون دکل مبنا اصلی طراحی‌های آن است که باید در برابر لهیدگی و یا واژگونی مقاوم باشد. برای این منظور استانداردهای بین‌المللی موجود است. در حقیقت طراحی انواع دکل شامل اجرای دکل و اجرا سیستم ایمنی می‌شود. آژند رهساز با بیش ‌از چند سال تجربه در زمینه ساخت، تولید و نصب انواع دکل این اطمینان را به شما می‌دهد که در حوزه اجرا دکل با مجموعه‌ای از مجرب‌ترین کارشناسان تولید و ساخت انواع دکل روبه‌رو هستید.

 آژند رهساز با رویکردی متمایز در ایده‌های نو و کارآمد و ارائه خدمات متفاوت به مشتریان در زمینه مشاوره، طراحی، تولید و نصب انواع دکل‌ها توانسته در این مدت از جایگاه بسزایی در صنعت تولید دکل برخوردار گردد.

اجرای دکل

اجرای دکل

فرآیند عملیات اجرای انواع دکل‌ها

در سازمان‌های فعال در حوزه اجرای انواع دکل‌ها فرایندهای مختلفی صورت می‌گیرد. در واقع به ‌منظور کسب نتایج نهایی و مطلوب در پروژه مجموعه فعالیت‌های یکپارچه و به ‌هم مرتبط در واحدهای طراحی، فنی، ساخت و تولید، نصب و راه‌اندازی، بازرگانی و فروش و … انجام می‌شود. به‌ صورت کلی واحد طراحی، واحد بازرگانی، واحد فنی، واحد کنترل پروژه، واحد نصب و راه‌اندازی، واحد تدارکات و واحد ساخت و تولید برخی از فعالیت‌های بخش‌های مختلف اجرا انواع دکل‌ها هستند. برای مثال در واحد طراحی اطلاعات اولیه طرح شامل نوع دکل، ارتفاع، محل نصب، جنس خاک و … جمع‌آوری می‌شوند. در نهایت سازه دکل مطابق با استانداردهای بین‌المللی طراحی می‌گردد. شرکت آژند رهساز توانسته با استفاده از مواد اولیه مرغوب و مناسب و رعایت نمودن کلیه استانداردهای تولید به‌ عنوان یکی از شرکت‌های فعال در زمینه اجرا انواع دکل‌ها از جمله دکل مخابراتی باشد.

استاندارد اجرای دکل‌ها

استاندارد اجرای انواع دکل‌ها بر اساس نوع کاربری، محل نصب آن‌ها، ارتفاع و اهمیت آن‌ها تدوین ‌شده‌است. اخیراً شهرداری‌ها در رابطه با اجرا دکل‌ها قوانین و استانداردهایی را تنظیم نموده‌اند. رعایت این موارد از آسیب‌های احتمالی جلوگیری می‌کند. با توجه به آنکه در مناطق شهری نیاز به نصب انواع دکل‌ها احساس می‌شود اطمینان از اجرا صحیح و ایمن آن‌ها حائز اهمیت است. امروزه به دلیل گسترش استفاده از خدمات اینترنتی و وسایل ارتباط‌ جمعی نیاز به چنین زیرساخت‌هایی بیش ‌از پیش احساس می‌شود. اجرا دکل‌ها به‌ صورت صحیح و با رعایت قوانین تدوین‌ شده در این زمینه می‌تواند ایمنی دکل‌ها را تضمین کند. بنابراین اجرا دکل‌ها باید طبق ضوابط آیین‌نامه و به‌ صورت ایمن انجام شود. شورا شهر تهران با هدف سامان‌دهی دکل‌ها در راستا حفظ سیما شهری و حفظ سلامت مردم دستورالعمل‌های مربوط به اجرا انواع دکل‌ها را ارائه داده‌است.

هزینه اجرا انواع دکل‌ها

به‌ صورت کلی وزن دکل‌ها و پیچیدگی فرآیند اجرا آن‌ها در هزینه نصب و راه‌اندازی انواع دکل‌ها مؤثر هستند. در بازار فروش به‌طور معمول دکل‌های مهاری به‌ سبب وزن سبک و آسان‌تر بودن فرآیند نصب و اجرا مورد استقبال فراوان قرار گرفته‌اند. در هر حال برای آگاهی از هزینه اجرا انواع دکل‌ها می‌توانید با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

اجرا انواع دکل‌ها را به‌ شرکت آژند رهساز بسپارید!

شرکت آژند رهساز در جهت رضایتمندی مشتریان گرامی در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای ساخت و اجرای دکل شما اعم از مهاری، منوپل و … نقشه‌کشی و محاسبات ساخت را انجام می‌دهد. همچنین برآورد قیمت اجرا انواع دکل نیز در کوتاه‌ترین زمان ممکن صورت می‌گیرد. شرکت آژند رهساز با بیش‌ از چندین سال سابقه درخشان دارای تیمی قدرتمند چه در زمینه مشاوره و محاسبه و چه در زمینه ساخت و تولید انواع دکل است. این مجموعه به شما اطمینان می‌دهد که بهترین قیمت انواع دکل را تنها در آژند رهساز به دست آوردید. گفتنی است برای اجرا پروژه‌های نورپردازی ساختمان و خرید تجهیزات برج نوری، دکل دوربین و استعلام قیمت پروژکتور صبا ترانس می‌توانید همین حالا با کارشناسان ما در آژند رهساز ارتباط برقرار کنید. شما عزیزان همچنین می‌توانید به صورت تلفنی و حضوری از مشاوره رایگان ما بهره‌مند شوید.