در حال‌ حاضر با گسترش فعالیت‌های مجازی نیاز به انواع دکل‌های مخابراتی امری بدیهی است. شرکت آژند رهساز با بیش ‌از چندین سال سابقه درخشان دارای تیمی قدرتمند چه در زمینه مشاوره و محاسبه و چه در زمینه ساخت و تولید انواع دکل مخابراتی است. این مجموعه به شما اطمینان می‌دهد که بهترین قیمت دکل‌های مخابراتی را تنها در آژند رهساز به دست آورید. در حقیقت دکل‌های مخابراتی به ‌منظور ایجاد ارتباطات مخابراتی و اینترنتی مانند آنتن‌های موبایل، آنتن‌های بی‌سیم، نصب آنتن‌های رادیو، نصب دیش‌های ماکروویو و همچنین راه‌اندازی اینترنت مرکزی ساختمان‌ها و اینترنت وایرلس مورد استفاده قرار می‌گیرند.

دکل مخابراتی

دکل مخابراتی

انواع دکل‌های مخابراتی

انواع دکل‌های مخابراتی شامل موارد زیر هستند:

·   دکل‌های خود ایستا: تعادل این دکل‌ها توسط پایه‌های اصلیشان حفظ می‌گردد. عموماً در دکل‌های خود ایستا از لوله و نبشی استفاده می‌کنند. استقامت این دکل‌ها نسبت به بقیه موارد بیشتر است.

·   دکل‌های مهاری: به سازه‌های مشبک فلزی سه وجهی یا چهار وجهی دکل مهاری می‌گویند. این دکل‌ها توسط سیم بکسل به پایه‌های مهارکش که در اطراف دکل هستند نصب می‌گردند.

·   دکل‌های منوپل: دکل‌های منوپل عمدتاً از مقاطع استوانه‌ای و یا چند وجهی ساخته ‌شده‌اند. کاربرد این نوع دکل‌ها بیشتر در چراغ راهنمایی، دوربین مدار بسته سطح شهر و … به چشم می‌خورد.

·   دکل‌های رفلکتور: یکی دیگر از انواع دکل‌های مخابراتی دکل‌هایی رفلکتور هستند که موجب انعکاس امواج رادیویی می‌شوند.

آژند رهساز در زمینه مشاوره، طراحی، تولید و نصب انواع دکل‌های مخابراتی با ارائه خدمات متفاوت توانسته در صنعت تولید یکی از بهترین‌ها باشد. شماره تماس

شرکت آژند رهساز بهترین انتخاب برای نصب و اجرا دکل مخابراتی

شرکت آژند رهساز با هدف کسب رضایت حداکثری مشتریان خود متعهد است تا به این عزیزان در انتخاب دکل مخابراتی مناسب پروژه کمک نماید. ما به پاسخگویی نیازهای روزافزون اتصال شما متعهد هستیم. در نهایت این مجموعه در زمینه طراحی، اجرا و پشتیبانی انواع دکل‌های مخابراتی و همچنین دکل دوربین پیشرو است.